• Dla firm

Dla firm

W naszej ofercie znajdą Państwo ręcznie robione słodycze, które opatrzone logo firmy mogą z powodzeniem zostać wykorzystane jako podarunki reklamowe dla klientów. Będą one idealne zwłaszcza przy okazji różnego typu spotkań, targów, konferencji czy innych imprez branżowych. Małe firmy, wielkie korporacje czy urzędy i instytucje państwowe – nasza oferta z pewnością zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystko co robimy – robimy z pasją i dołożymy wszelkich starań, aby zrealizować nawet najbardziej skomplikowane i wymagające zamówienia.

Nasza oferta

  • Słodycze dla Firm z logotypem lub własnym tekstem.
  • Słodycze świąteczne. (aktualny katalog poniżej)
  • Słodycze w ramach podziękowań na każdą okazję.
  • Zestawy słodyczy na zamówienie.
  • Wyjazdowe Słodkie Pokazy i Warsztaty z robieniem  lizaków lub czekolady.
  • Organizacja Słodkich Pokazów i Warsztatów Produkcyjnych w Manufakturze dla grup zorganizowanych i klientów indywidualnych.

Chcąc zaspokoić potrzeby naszych klientów oferujemy ręcznie robione cukierki i lizaki w firmowej kolorystyce. Możemy zaproponować szeroki wybór kolorystyczny i smakowy naszych słodyczy, co pozwala nam przygotować specjalnie dla Państwa bardzo wyjątkową i niepowtarzalną ofertę.

Zapraszamy do współpracy.

Jeśli chcielibyście Państwo poznać szczegóły i warunki współpracy, prosimy o kontakt.

Informacja e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacja tel. 603-577-464
Zamówienia e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Lizak Okrge
Dla firm
Dla firm
Dla firm

W sprawie zamówienia i dostępności produktów proszę o kontakt.

Godziny otwarcia

codziennie
od 10:00 do 18:00

O nas

Karmelowa Kraina to manufaktury słodyczy gdzie produkowane są cukierki oraz lizaki. To miejsca, gdzie słodycze wytwarzane są w 100% ręcznie...
czytaj więcej...