O nas

Najsłodsze miejsce na mapie Bydgoszczy!

Manufaktura Słodyczy Karmelowa Kraina to miejsce, w którym ręcznie tworzymy słodycze. Od samego początku zajmujemy się produkcją cukierków i lizaków z karmelu.

W swojej ofercie mamy około 40 smaków, spośród których każdy znajdzie swój ulubiony.


W naszej manufakturze posiadamy również wysokiej jakości, belgijską czekoladę firmy Barry Callebaut, którą na miejscu temperujemy, wlewamy do form i dekorujemy.


Znajdziesz u nas między innymi czekolady białe, mleczne, ruby i deserowe w różnych rozmiarach i z pysznymi dodatkami. Kolejnym przepysznym produktem, który skradł serca naszych gości są krówki ciągutki.

Dostępne są u nas ręcznie robione krówki bydgoskie, mleczne oraz smakowe. Najnowszym wyrobem naszej manufaktury są pierniki, które na miejscu wypiekamy i własnoręcznie dekorujemy.

Z myślą o turystach oferujemy specjalną linię produktów „z Bydgoszczy”, dzięki temu nasze wyroby mogą być piękną i słodką pamiątką.

Czym jeszcze się zajmujemy?


Prowadzimy warsztaty i pokazy produkcji słodyczy dla grup zorganizowanych i klientów indywidualnych, podczas których można własnoręcznie wykonać lizaka lub udekorować czekoladę.


Słodycze są … naszą pasją i chętnie dzielimy się nią z innymi. ?


Przekonaj się na warsztatach wyrobu słodyczy!


Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do obejrzenia filmu o naszym słodkim miejscu:  https://youtu.be/ZiB2I-hmliQ